KURACJA

POROZMAWIAJMY i StWÓRZMY DLA CIEBIE IDEALNY PLAN DZIAŁANIA

Pierwsza wizyta to początek naszej współpracy. Dlatego abym mogła Ci pomóc jak najlepiej zapytam Cię o Twoje preferencje żywieniowe, tryb pracy i codziennie przyzwyczajenia.

Poproszę Cię o prowadzenie dzienniczka żywieniowego przez 3 kolejne dni poprzedzające wizytę.
Jeżeli posiadasz aktualne wyniki niedawno przeprowadzanych badań przynieś je ze sobą. Aby móc ustalić jak najbardziej skuteczną dietą przeprowadzę analizę składu ciała, ustalimy nasze cele i czas trwania kuracji. Ponieważ każdy jadłospis przygotowuje rzetelnie na podstawie zebranych danych, na pierwszej wizycie otrzymasz wstępne zalecenia, które będziesz stosować przez tydzień. Po tym czasie zaproszę Cię na wizytę w celu przekazania konkretnej diety.

Stabilizacja wagi

Po okresie redukcji równie ważnym elementem jest utrzymanie efektów diety- stopniowo będę Cię wyprowadzała z kuracji, tak aby zapobiec pojawienia się efektu jojo.
           

Wizyta kontrolna

Po dwóch tygodniach stosowania diety spotykamy się na wizycie kontrolnej. Przekazaujesz mi dzienniczek żywieniowy, dzięki któremu będę mogła zweryfikować prawidłowość diety. Przeprowadzimy analizę składu ciała i określimy dalsze cele kuracji.

„Jeśli dieta jest niewłaściwa, medycyna bywa bezradna.

Jeśli dieta jest właściwa, medycyna bywa niepotrzebna.”

 

Zapraszam do współpracy!

zadzwoń:

+48 577 516 738

Napisz:

sara@dietasystem.pl

odwiedź mnie:

ul. Zygmuntowska 9a,
lokal 14
35-025 Rzeszów

zadzwoń:

+48 577 516 738

Napisz:

sara@dietasystem.pl

odwiedź mnie:

ul. Zygmuntowska 9a, lokal 14
35-025 Rzeszów